![✒️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/2712.png)
Як сучасна українська поезія відображає війну й допомагає наближати нашу перемогу - учора про це говорили учасники поетичних читань у Dnipro art College.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Ініціювала проєкт викладачка філологічних дисциплін Тетяна Попович. Окрім студенток нашого коледжу, котрі прочитали власні вірші, у заході взяли участь студентки ДНУ ім. Гончара, які розповіли про визначних поетів сучасної України та їхнє волонтерство для ЗСУ.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Гостями читань стали дитяча письменниця Еліна Заржицька, поети Сніжана Біла та Євген Лесін, голова Дніпропетровської обласної організації Національної спілки письменників України Фідель Сухоніс.
![✒️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/td6/1.5/16/2712.png)
Твір першокурсниці Dnipro art College Вікторії Журик, який вона прочитала, так сподобався пану Фіделю, що він запропонував надрукувати його у журналі "Борисфен", головним редактором якого він є. Найближчим часом Дніпропетровська обласна організація НСПУ проводитиме поетичний конкурс, до участі в якому Фідель Сухоніс запросив і наших студентів.
![🔸](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tcb/1.5/16/1f538.png)
Захід розпочався на малій сцені у корпусі на пр. Яворницького, 47, але невдовзі через оголошену повітряну тривогу його довелося перенести в укриття. "Прикро, що ми не змогли показати нашу видовищну презентацію, яку діти готували, але в укритті зустріч стала теплішою, майже сімейною", - сказала Тетяна Попович.
![💬](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc7/1.5/16/1f4ac.png)
"У сьогоднішній час непевності, коли ми мало що і мало кого можемо втримати біля себе, ми тримаємося одне за одного, за нашу культуру та ідентичність. І це дає нам сили боротися і віру в перемогу України" -, сказала директорка коледжу Інна Рудкевич