![a](/uploads/posts/2023-10/1697122378_photo_2023-10-12-17_51_38.jpeg)
Партнери нашого коледжу Kultura Medialna розпочали дослідження роботи культурних організацій у Дніпрі та області, щоб сприяти налагодженню їхньої співпраці з європейськими інституціями.
Команда ГО разом із німецькою організацією Freihandelszone працює над створенням мережі співпраці між ініціативами Дніпра та Кельна, які стали містами-побратимами у 2022 році.
Зараз Kultura Medialna досліджує актуальні потреби та стан локальних культурних організацій: громадських об'єднань, ініціатив, комунальних підприємств, що під час повномасштабної війни перебувають у Дніпрі чи області та продовжують активно працювати у сфері культури, мистецтва, урбаністики, роботи зі спільнотами тощо (музеї, театри, громадські організації, арт та культурні центри, галереї, фестивалі, концертні простори, освітні заклади у сфері культури та мистецтва).
Якщо ви та ваша команда маєте бажання створювати спільні проєкти із колегами з Кельну,заповнюйте цю форму.