![a](/uploads/posts/2024-01/1704359404_412346563_880015597460782_6952737022696506484_n.jpg)
У Dnipro Art College розпочалася серія майстеркласів у межах реалізації гранту, який заклад отримав від Goethe-Institut Ukraine на створення медіалабораторії.
Досвідчений і відомий у місті оператор Юрій Христьян познайомив студентів спеціальностей Аудіовізуальне мистецтво та виробництво. Dnipro ArtCollege і Dnipro art college Видовищно-театралізовані заходи із опціями знімальної техніки, придбаної на грантові кошти.
Учасники майстеркласу:
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/2705.png)
![✅](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tb4/2/16/2705.png)
![📷](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tfc/2/16/1f4f7.png)
Фінансування здійснюється зі Стабілізаційного фонду культури та освіти 2023 Федеральним міністерством закордонних справ Німеччини та Goethe-Institut https://www.goethe.de/de/index.html Auswärtiges Amt
Поділіться: